Home Businesses Blog Directory بایگانی آذر ۱۳۹۹ :: اسکلت فلزی در سوله

اسکلت فلزی در سوله

اسکلت فلزی سازه ها و خرید و فروش ، رهن و اجاره املاک صنعتی

اسکلت فلزی در سوله

اسکلت فلزی سازه ها و خرید و فروش ، رهن و اجاره املاک صنعتی

انتشار مطالب در مورد سازه های مختلف و انواع اسکلت های فلزی و و خرید و فروش ، رهن و اجاره املاک صنعتی به علاوه نگاهی به نظرات خوانندگان عزیز

پیوندهای روزانه

۵ مطلب در آذر ۱۳۹۹ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

یکی از مراحل مهم در خرید سوله موضوع قیمت گذاری آن است که فاکتورهای زیادی بر آن تاثیر می گذارد:

•    یکی از این فاکتورها کیفیت مواد مورد استفاده در اجزا سوله می باشد.

•    ابعاد و اندازه سوله که عمدتا با افزایش اندازه طول و عرض سوله قیمت ها هم افزایش می یابد.

پس در زمان خرید سوله فروشنده در همان وهله اول نمی تواند رقم دقیقی را بیان کند و باید با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف که چند مورد آن را بیان کردیم به تعیین قیمت سوله بپردازند.

بعد از قیمت گذاری سوله و توافق با فروشنده برای خرید سوله اقدامات بعدی انجام می گردد و بسته به نوع سوله انتخابی اقدامات لازم جهت ساخت صورت می گیرد که خود شامل مراحل مختلف  آماده سازی زمین ساخت اسکلت سوله و حمل و نصب با کمک جرثقیل است.

لطف کنید برای مطالعه همه این مطلب بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://b2n.ir/762937

 • حامد حسینی
 • ۰
 • ۰


یکی از جاهایی که می توان به اهمیت این موضوع پی برد این است که مطلبی در یک سایت با اعتبار بالا و یا در یک خبرگزاری معتبر و قدیمی منتشر شود. بعبارت دیگر وقتی نوشته ای در یک سایت مثل گوگل و یا در یک خبرگزاری معتبر و مشهور در خصوص موضوعی منتشر می شود چون خوانندگان و بازدیدکنندگان زیادی دارد لذا مشخص میگردد آن مطلب از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در واقع موضوعیت آن چند برابر می گردد.

در خصوص خرید سوله و اهمیت آن نیز مطلبی منتشر شده است که نظر شما را به خواندن آن جلب می نماییم : 

 

مطلبی در خبرگزاری ایسنا درباره خرید سوله منتشر شده که جالب است و به نکات ارزشمندی اشاره نموده است که نظر شما عزیزان را به آن جلب می نمایم :

در خرید سوله یا کارخانه که تفاوت بسیار بالایی با املاک مسکونی مانند آپارتمان، خانه کلنگی یا مستغلات دارد به همین جهت در این نوشته به نکاتی که از اهمیت بالایی برخوردار است، اشاره می کنیم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سوله تاپ، در زمان خرید سوله صنعتی اگر داخل شهرک صنعتی باشد قبل از تنظیم هرگونه مبایعه نامه یا قولنامه حتما به دفتر هیات مدیره شهرک مراجعه نموده و از کم و کیف دادگاه مورد معامله آگاه شوید چرا که این مرجع همان حکم اداره ثبت و اسناد و املاک را دارد که رزومه و سوابق آن ملک در آن می باشد در این جا شما می توانید از بدهی های احتمالی خلع ید یا مسایل حقوقی یا موارد رهنی ملک مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید .

راهنمای خرید سوله

یکی از مراحل مهم در خرید سوله موضوع قیمت گذاری آن است که فاکتورهای زیادی بر آن تاثیر می گذارد:

• یکی از این فاکتورها کیفیت مواد مورد استفاده در اجزا سوله می باشد.

• ابعاد و اندازه سوله که عمدتا با افزایش اندازه طول و عرض سوله قیمت ها هم افزایش می یابد.

پس در زمان خرید سوله فروشنده در همان وهله اول نمی تواند رقم دقیقی را بیان کند و باید با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف که چند مورد آن را بیان کردیم به تعیین قیمت سوله بپردازند.

بعد از قیمت گذاری سوله و توافق با فروشنده برای خرید سوله اقدامات بعدی انجام می گردد و بسته به نوع سوله انتخابی اقدامات لازم جهت ساخت صورت می گیرد که خود شامل مراحل مختلف آماده سازی زمین ساخت اسکلت سوله و حمل و نصب با کمک جرثقیل است.

یکی از رایج ترین اشتباهات در خرید سوله، خرید سوله در ابعاد خیلی کوچک است یعنی بطور مثال برای انبار کالا و یا نصب تجهیزات تولیدی، سوله ای خریداری می شود اما بدلیل اینکه در محاسبات ابعاد سوله مورد نیاز دقت لازم صورت نگرفته مشکلات زیادی گریبانگیر خریدار سوله خواهد شد. لذا توصیه می شود قبل از تعیین ابعاد مورد نیاز سوله، لیستی از ابزارها و وسایلی را که انبار خواهید کرد، تهیه کنید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید همه چیز را در داخل آن جای دهید. از آنجا که احتمالاً در سالهای آینده به فضای ذخیره سازی بیشتری احتیاج دارید، بسیاری از فروشندگان سوله توصیه می کنند یک سوله بزرگتر از آنچه فکر می کنید خریداری کنید.

با توجه به مطلبی که در بالا اشاره شد معلوم می شود خرید سوله مانند خرید یک ساختمان مسکونی نیست و باید نکات مهمی را مورد بررسی قرار داد تا به نتیجه مطلوب دست یافت.

در موسسه و املاک صنعتی فتح که بیش از 25 سال هست که در حوزه خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع املاک صنعتی از قبیل سوله، کارخانه، انبار و امثالهم فعالیت مستمر دارد مشاوران خبره ای هستند که با داشتن دانش و تجربه کافی تلاش می کنند اطلاعات مفید در اختیار خریداران محترم قرار دهند تا موجبات رضایت این عزیزان فراهم گردد.

املاک صنعتی فتح در طی سال‌ها فعالیت مؤثر موفق به دریافت تندیس‌ها و لوح‌های تقدیر متعددی از مقامات و مراجع ذیربط شده است که از نمونه‌های آن دریافت تندیس از شخص رئیس جمهور و… می‌باشد ضمناً آقای رحمن علی نژاد که مدیریت این مجموعه می‌باشد در راستای اجرای خط مشی حمایت از سرمایه گذاران و راه اندازی کارخانجات راکد و به طور کلی حمایت از رونق در چرخه صنعتی مفتخر به دریافت عنوان کارآفرینی نمونه شده است چرا که یکی از اهداف این گروه با مدیریت شخص آقای علی نژاد حمایت از سرمایه گذاران جهت انتخاب بهترین مکان برای تولیداتشان در جهت اخذ بهترین تصمیم که نتیجه آن علاوه بر موفقیت سرمایه گذار موجب رونق املاک صنعتی و اشتغال زایی می‌باشد به اعتقاد ایشان صرفاً راه اندازی یک کارخانه کار مهمی تلقی نمی‌گردد بلکه تهیه و مواد اولیه تأمین نیروی انسانی و دستیابی به بازار فروش و فائق آمدن بر قوانین دست و پاگیر مهم‌تر و چشم گیر می‌باشد.

سوله تاپ زیر مجموعه‌ای است از مؤسسه و املاک صنعتی فتح که مدرن ترین و اولین مرکز املاک صنعتی در ایران می‌باشد این مجموعه با دارا بودن گسترده‌ترین فایلینگ املاک صنعتی در اقصی نقاط ایران و داشتن شعبه‌ها و نمایندگی‌ها در مناطق صنعتی ایران و همچنین پوشش کلیه مناطق و شهرک‌های صنعتی استان تهران در هر زمانی آماده ارائه و معرفی نمودن موارد مورد تقاضا از جانب مشتریان محترم می‌باشد.

در این راستا سوله تاپ به عنوان مرجع جستجوی املاک صنعتی با هدف و خط مشی معرفی صحیح و متنوع زیر نظر مجرب‌ترین کارشناسان ملکی در فضایی تخصص محور اقدام به درج آگهی در محدوده ای گسترده در جای جای مناطق صنعتی استان تهران و ایران نموده است.

راه های تماس و اخذ مشاوره با موسسه و املاک صنعتی فتح ( سوله تاپ ) :

۱- مراجعه حضوری: کیلومتر ۸ جاده مخصوص ( بزرگراه لشگری) - بعد از آزادگان - جنب تام ایران خودرو

۲- مراجعه اینترنتی به سایت سوله تاپ ( www.soletop.ir )

۳- شماره های تماس : ۰۲۱۴۸۲۰۰ - ۰۹۲۰۲۰۲۰۴۴۴

منبع : https://sites.google.com/view/khabargozariha/home

 

 • حامد حسینی
 • ۰
 • ۰

خرید سوله صنعتی اقدام مهمی است که افراد با اهداف مختلف دنبال می کنند ، زیرا این ساختار کاربردی در زمینه های بسیار متنوعی کاربرد دارد. بنابراین هر ساله خرید سوله بسیار رونق دارد.

ابعاد سوله ها بسته به نوع کاربرد متفاوت است. این سازه ها برای پوشاندن دهانه های بزرگ در ساختمان های صنعتی و کشاورزی از جمله کارخانه ها ، انبارها ، کارگاه ها ، آشیانه هواپیما ، مرغداری ها ، پارکینگ ها ، سالن های بدن سازی و سایر موارد استفاده می شود.

هنگام خرید سوله صنعتی باید به نوع کاربرد و ابعاد آن توجه کنید تا مقرون به صرفه باشد. از قطعات با اندازه های مختلف معمولاً برای ساخت سوله های صنعتی و سالن های صنعتی استفاده می شود و این ابعاد به همراه وزن به نوع کاربری هر واحد صنعتی بستگی دارد. مهمترین عامل در ساخت سالنهای صنعتی محل قرارگیری آن است ، همچنین در مورد ساخت سوله از نظر سرعت باد و بارش برف ، باید دهانه سالن ، ارتفاع ستونها و ساخت جرثقیل های پل را در نظر بگیرید.

گروههای صنعتی و تولیدی مختلفی وجود دارد که بسیاری از آنها در مکانهای فیزیکی نامناسب قرار دارند و با حداقل امکانات کار می کنند. همه می دانند که خرید سوله به عنوان یک فضای کاری مناسب و مجهز یکی از اصول اساسی مورد نیاز برای ایجاد رشد و توسعه در هر شغلی است. تا همین چند سال پیش شاهد حضور پراکنده و نامنظم مترجمان و تولیدکنندگان کلاسهای مختلف در شهرها و خیابانها بودیم. اما اکنون به دنبال برنامه های سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اقدامات سازمان مالکیت صنعتی ، اقدامات مقتضی برای مقابله با این اختلال انجام شده است.

سوله در واقع یک سازه فلزی است که به دلیل مزایای بسیار خصوصاً قیمت بسیار پایین در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی ، کاربردهای این سازه بسیار بیشتر و بیشتر است ، بنابراین خرید سوله مشتریان قابل توجهی دارد که همیشه به دنبال یک روش مناسب برای خرید هستند.

یکی از راه های گسترش روز به روز و داشتن مزایای بسیار خوب برای آن ، مراجعه به وب سایت های مختلف فروش سوله و کسب اطلاعات بیشتر و بهتر یا حتی انتخاب نهایی و تصمیم گیری برای خرید سوله است.

شهرک های صنعتی در سراسر کشور مکانهایی هستند که تعداد زیادی از صنایع و حرفه ها را در یک مکان متحد می کند. اگر برای کار خود نیاز به خرید سوله یا اجاره سوله دارید ، اگر در تهران هستید ، یکی از راه های مراجعه به دفتر مدیریت املاک صنعتی فتح در جاده مخصوص کرج بعد از آزادگان ، قیمت را جویا شوید و قرارداد ببندید ، که بهترین پیشنهاد است این ما نیستیم ، زیرا این نهاد به ما تعلق دارد ، اما در وهله اول ، این تصمیم منطقی تر به نظر می رسد و جایی برای خطر باقی نمی گذارد ، و شما با آرامش و اطمینان عمل می کنید (از نظر سو abuse استفاده و کلاهبرداری احتمالی ثانیاً ، همیشه باید در نظر داشت که حضور در املاک صنعتی محدودیت هایی ایجاد می کند ، زیرا ساخت سوله در املاک صنعتی به طور پیش فرض انجام می شود. 

 • حامد حسینی
 • ۰
 • ۰

همیشه افرادی موفق تر هستند که قبل از تصمیم به انجام کاری حتما تحقیق و بررسی و مشورت را سرلوحه خود قرار می دهند چرا که با کسب آگاهی و شناخت هست که می توان به انتخاب اصلح و برتر رسید و در نهایت به نتیجه مطلوب دست یافت.

در خصوص خرید و فروش کارخانه هم همین اصل پابرجاست. در صورتی که قصد خرید یا فروش کارخانه را دارید می بایست با مشورت و شناخت کافی اقدام نمایید.

در یکی از مواردی که در خبرگزاری آنا که مربوط به دانشگاه آزاد می باشد منشر شده به در خصوص مرجعی برای انتخاب خرید و فروش کارخانه اشاره شده که در زیر عینا به حضورتان تقدیم می شود بلکه مفید واقع گردد :

 

مجموعه "ایران کارخانه " فقط یک وب سایت نیست بلکه بیش از 10 سال هست که کارشناسان خبره در حوزه خرید و فروش املاک صنعتی به ویژه خرید و فروش کارخانه در این سیستم فعالیت مستمر داشته و دارند.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، مجموعه "ایران کارخانه " فقط یک وب سایت نیست بلکه بیش از ۱۵ سال هست که کارشناسان خبره در حوزه خرید و فروش املاک صنعتی به ویژه خرید و فروش کارخانه در این سیستم فعالیت مستمر داشته و دارند.

بعبارت دیگر این مجموعه یکی از قدیمی‌ترین و شاخص‌ترین کانون‌های صنعتی تهران با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و پرتلاش با بهره گیری از سیستم های نوین و آنلاین دارای فایلینگ تخصصی در محیطی مجهز، مدرن و آرام درزمینهٔ معاملات املاک صنعتی از قبیل انواع کارخانه‌ها ( فعال ، نیمه فعال ، راکد ، ورشکسته ) و سوله های صنعتی کوچک و بزرگ با ابعاد و کاربری‌های گوناگون اقدام به فعالیت نموده و با جدیدترین متدهای بازاریابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کلیه مراحل معاملات ملکی را از مرحله کارشناسی و ارزیابی ملک، بررسی و کارشناسی اسناد و مدارک و مسائل حقوقی، معرفی و بازدید به متقاضیان، هماهنگی لازمه در برگزاری جلسات و مذاکرات و درنهایت تنظیم قرارداد رسمی و صدور کد ره‌گیری مطابق با قوانین و ضوابط و مقررات اتحادیه صنف مشاورین املاک را انجام داده و همواره قانونمندی، شفاف‌سازی و رضایتمندی متعاملین را سرلوحه کار خود قرارداده است.

یکی از اساسی‌ترین معاملات افراد جامعه خرید کارخانه است. معامله‌ای که در آن‌یک تصمیم‌گیری درست می‌تواند بسیار سودمند باشد و البته یک اشتباه کوچک می‌تواند خسارت‌هایی را به فرد وارد نماید. خیلی مواقع پیش می‌آید که مالکی که قصد خرید کارخانه فعال دارد به دلایل مختلف می‌خواهد کارخانه خود را سریع و فوری به فروش برساند و یا اجاره دهد، ولی در فرصتی که می‌خواهد یا کارخانه به فروش نمی‌رسد و یا به اجاره نمی‌رود و مالک به خاطر نیاز شدیدش به پول مجبور می‌شود آن را زیر قیمت بفروشد یا اجاره دهد و درنتیجه متحمل ضرر می‌گردد.

حتماً شما هم‌بارها شنیده‌اید که افرادی توانسته‌اند از راه‌هایی به سود کلان دست یابند، اما خیلی‌های دیگر از همان راه‌ها نه‌تنها سودی به دست نیاورده‌اند بلکه متحمل ضرر و زیان هم شده‌اند. ایجاد خط تولید، احداث یا خرید کارخانه ارزان نیز جزء همین دسته است که ممکن است ازنظر بسیاری از صنعتگران کار پر ریسکی باشد. بنابراین یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ها در شهرک‌های صنعتی خرید کارخانه یا خرید کارخانه فعال هست.

این شرایط به‌خصوص برای کسانی که قصد خرید کارخانه فعال و یا غیرفعال رادارند بیشتر پیش می‌آید. شما می‌توانید جدیدترین آگهی‌های خرید کارخانه را با مراجعه به همین سایت و یا تماس با شماره ما دریافت نمایید.

حال سؤال اصلی این است که به‌راستی تنها مشکل اصلی خرید کارخانه برای ایجاد کسب‌وکارها نبود سرمایه است که حتی افراد نمی‌توانند به خرید کارخانه ارزان‌قیمت و کم‌هزینه نیز فکر کنند در مواردی راه‌اندازی این نوع کسب‌وکارها را ریسک بزرگی می‌دانند. اکثر افراد تصور می‌کنند که احداث کارخانه مخصوص افراد خاصی است و یا اینکه اصولاً عاقلانه نیست که افرادی با سرمایه کم و مثلاً زیر چند صد میلیون به سرمایه‌گذاری تولید فکر کنند یا حتی به سراغ خریدار کارخانه ارزان‌قیمت روند.

البته کسی منکر این امر نیست که برای احداث یا خرید کارخانه نیازمند سرمایه و قدرت ریسک کافی هست. در کل باید مواد اولیه کامل را در خرید کارخانه فعال داشته باشید تا بتوانید کارکنید. برای داشتن کارخانه شما ۲ راه دارید یا می‌توانید کارخانه را بخرید مثل خرید کارخانه ارزان‌قیمت تهران و یا اینکه کارخانهٔ خود را بسازید.

چنانچه نیازمند خرید کارخانه و فروش کارخانه در شهرک‌های صنعتی استان تهران باقیمت مناسب هستید با ما تماس بگیرید.

لیست خرید کارخانه ارزان‌قیمت و فروش کارخانه در شهرک‌های صنعتی استان تهران را می‌توانید در بخش آگهی‌های سایت مشاهده کنید. بهترین نرخ اجاره کارخانه و خرید کارخانه ارزان و قیمت مناسب را در سایت ما می‌توانید مشاهده کنید. جدیدترین آگهی‌های خریدوفروش کارخانه در شهرک‌های صنعتی استان تهران را می‌توانید از مشاوران ما درخواست کنید. اگر قصد خرید کارخانه باقیمت مناسب و یا فروش کارخانه خود رادارید ملک خود را جهت فروش کارخانه و یا خرید کارخانه به مشاوران ما بسپارید.

سایت کارخونه نیز مثل دیگر سایت های خرید کارخانه و فروش کارخانه در شهرک‌های صنعتی با دسته‌بندی‌های متنوع خود ، شمارا درراه اجاره کارخانه فعال و فروش کارخانه در استان تهران و حومه یاری می‌رساند.

در این عرصه ما در تلاش هستیم فایلینگ وب‌سایت را درزمینهٔ اجاره کارخانه و خرید کارخانه به‌روز نگه‌داریم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

یکی از مشاغلی که امروزه در سطح کشور بسیار گسترده شده، خریدوفروش یا رهن کارخانه و اجاره کارخانه فعال است و از مواردی که درفروش ملک حائز اهمیت بوده موضوع قیمت‌گذاری آن هست.

اگر قصد فروش کارخانه را داشته باشید، باید در قیمت‌گذاری آن بسیار منطقی و عاقلانه رفتار کنید؛ زیرا بسیاری از افراد به خاطر وجود حس سردرگمی و تردید، قیمت‌هایی را برای ملک خود مثل خرید کارخانه و کارگاه و رهن کارخانه ، در نظر می‌گیرند که از ارزش واقعی آن به دور است. به همین جهت باید مدت‌های زیادی برای فروش منتظر بمانند.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت‌گذاری املاک به‌ویژه درزمینهٔ املاک صنعتی مثل خریدوفروش یا رهن کارخانه فعال و کارگاه و سوله، تأثیر دارد این است که زمین در موقعیت خوبی ازلحاظ موقعیت شهری و نزدیکی به مرکز شهر و امکانات رفاهی، واقع‌شده باشد زیرا قرارگیری زمین در یک موقعیت عالی جدا از هر معیار دیگری، همیشه قیمت ملک را بالا می‌برد.

به‌عنوان‌مثال شهرک صنعتی پرند به دلیل نزدیکی به پایتخت و همچنین قرار گرفتن در شعاع بالای ۳۰ کیلومتری از تهران می‌تواند مکان مناسبی برای سرمایه‌گذاری و خرید یا رهن کارخانه و راه‌اندازی یک کسب‌وکار باشد.

بهترین نرخ اجاره کارخانه و رهن کارخانه ارزان و قیمت مناسب را در سایت ما می‌توانید مشاهده کنید. جدیدترین آگهی‌های رهن و اجاره کارخانه در شهرک‌های صنعتی استان تهران را می‌توانید از مشاوران ما درخواست کنید. اگر قصد رهن کارخانه باقیمت مناسب و یا اجاره کارخانه خود رادارید ملک خود را جهت اجاره کارخانه و یا رهن کارخانه به مشاوران ما بسپارید.

خوشبختانه این روزها بسیاری از مشاوران املاک اقدام به فعالیت در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی کرده‌اند تا صنعتگرانی که وقت کافی برای مراجعه به دفاتر مشاور املاک را ندارند با مراجعه به سایت خریدوفروش کارخانه در تهران یا املاک صنعتی ملک مدنظرشان را به‌راحتی پیدا کنند.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت www.irankarkhaneh.com ملک خود را در کمترین زمان پیدا کنید.

 

منبع : خبرگزاری آنا

 • حامد حسینی
 • ۰
 • ۰
 • حامد حسینی